Ostrava v dýmu

Festival vodních dýmek

CZECH HOOKAH FEST

Pojďte nám pomoci zahalit Ostravu do hustého dýmu! 

27.6.2020 od 12 do 21h na Výstavišti Černá louka, Ostrava.


Více informací

Zastřešená výstavní plocha

Nemusíte se bát rozmarů počasí! Podařilo se nám zajistit opravdu velkou zastřešenou výstavní plochu, kde se můžete nerušeně oddávat tajům čajů a dobrot z celého světa, nebo se ponořit do hustého dýmu vodních dýmek! 

Od každého trochu

Bude se na co dívat! Můžete se těšit na známé české i zahraniční výrobce vodních dýmek, příslušenství, čajové keramiky, obchody a čajovny / lounge – vyzkoušet si tak můžete vodní dýmky a čaje od profesionálů z oboru! 

Workshopy a další…

Těšit se také můžete na velké množství workshopů, přednášek, soutěží a různých diskuzí. Celá výstava je moderovaná profesionály a můžete se tak těšit na spoustu zážitků, zábavy i informací.  

Těšit se můžete na více jak 30 vystavovatelů

stažený soubor

Náš team

Poznejte více organizátory

Vodním dýmkám se věnuji již přes 18 let. Před časem jsme s kolegy založili projekt Czech Hookah Club, který mi umožnil poznat spoustu lidí z oboru. Nabité zkušenosti využívám k organizaci tohoto festivalu.

 

Dalibor

Co-founder

Vodním dýmkám a všemu okolo se aktivně věnuji už léta. Jako jeden z majitelů Czech Hookah Club mám bohaté zkušenosti z tohoto odvětví. Jako profesionální fotograf mám také bohaté zkušenosti z pozadí organizace podobných akcí. 

Jiří

Co-founder

Jsem dlouholetým příznivcem dobrých čajů a vodních dýmek. Za léta praxe v oboru jsem si vybudoval rozsáhlou síť kontaktů. Tuto síť společně se zkušenostmi z podobných akcí zkusím naplno využít při organizaci této akce.

Martin

Co-founder

0
m2

Opravdu velká výstavní plocha

0
+

Přes 30 vystavovatelů

0
h

Minimálně 9h pořádného dýmu

0
+ dýmek

Přes 200 vodních dýmek

Ať Vám nic neuteče!

Přihlašte se k odběru a už nic Vám neunikne!