About Us

Festival vodních dýmek

O nás

První oficiální dýmkařsko-čajový festival v Ostravě! Jsme sdružením lidí, kteří se v dýmkaření již nějaký ten rok potuluje a rozhodl se dát dohromady, aby Vám přinesl možnost vyzkoušet vše na jednom místě! 

Dýmkařská komunita

Jsme součástí komunity a tak je naším cílem ji také přinést vše co si žádá. Celý koncept se zrodil právě z myšlenky udělat něco světového také u nás. 

Tým lidí

Za festivalem stojí celý tým zkušených lidí. Každý do příprav a organizace dává maximum, tak aby Vám mohl přinést ten nejlepší zážitek.

Dalibor

Co-founder

Vodním dýmkám se věnuji již přes 18 let. Před časem jsme s kolegy založili projekt Czech Hookah Club, který mi umožnil poznat spoustu lidí z oboru. Nabité zkušenosti využívám k organizaci tohoto festivalu.


Facebook

Jiří

Co-founder

Vodním dýmkám a všemu okolo se aktivně věnuji už léta. Jako jeden z majitelů Czech Hookah Club mám bohaté zkušenosti z tohoto odvětví. Jako profesionální fotograf mám také bohaté zkušenosti z pozadí organizace podobných akcí. 


Facebook

Martin

Co-founder

Jsem dlouholetým příznivcem dobrých čajů a vodních dýmek. Za léta praxe v oboru jsem si vybudoval rozsáhlou síť kontaktů. Tuto síť společně se zkušenostmi z podobných akcí zkusím naplno využít při organizaci této akce.


Facebook